Jak używać kart Tarota?

Niniejszy artykuł pod tytułem Czy warto wybrać trawę samozagęszczającą się Barenbrug? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Czy warto wybrać trawę samozagęszczającą się Barenbrug? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Karty Tarota już od wielu lat cieszą się wielką popularnością. Niektórzy traktują je z przymrużeniem oka, a inni decydują się na to, aby udać się do Tarocisty. Jak działa Tarot? Czy możliwe jest samodzielnie postawienie takich kart? Warto przyjrzeć się temu tematowi, aby raz na zawsze rozwiać wszystkie wątpliwości.

Na samym początku

Aby móc mówić o stawianiu kart Tarota, potrzebny jest odpowiedni klimat. Po pierwsze – pomieszczenie, gdzie będzie cisza i spokój. Warto powstrzymać się od puszczania nastrojowej muzyczki, ponieważ może ona zniszczyć poważny klimat, który powinien być zawsze obecny podczas stawiania kart. Można również pokusić się o zasłonięcie okien, dzięki czemu klimat intymności będzie zachowany w odpowiedni sposób. Przyda się także stolik i dwa krzesła, maksymalnie trzy. W danym pomieszczeniu powinny przebywać tylko dwie osoby – Tarocista i osoba, której pytania będą dotyczyć. Nie zaleca się zabieranie nikogo dla towarzystwa.

Wróżenie z kart

Jak działa Tarot? Nie da się jednoznacznie odpowiedź na to pytanie. Wróżenie z kart Tarota rozpoczyna się wtedy, kiedy padnie pierwsze pytanie. Jest ono potrzebne do tego, aby Tarocista wiedział, jak ma w odpowiedni sposób rozstawić karty. Pytający musi karty przetastować, a potem rozłożyć na trzy stosiki. Potem karty muszą zostać złożone, a pytający losuje jedną z nich odpowiednią do rozkładu liczbę kart. Po całościowym rozłożeniu, Tarocista musi zinterpretować to, co widzi przed sobą. Pytania jakie będą padać podczas spotkania muszą dotyczyć danej osoby lub osób jemu bliskich.

Czego można oczekiwać?

To pytanie, które chodzi po głowie wielu osobom. Czy karty Tarota mówią prawdę? Jeżeli ktoś wierzy, to może oczekiwać, że tak. Zawsze otrzyma dobrą odpowiedź, chociaż zdarzają się również takie sytuacje, kiedy karty „milczą”. Nic na siłę. Jeżeli tak jest, to nie można oczekiwać, że Tarot w tym dniu zechce cokolwiek powiedzieć. Nigdy nie można pytać o sytuacje niekorzystne dla osób trzecich, czyli np. kiedy popsuje się samochód mojemu sąsiadowi lub też kiedy mój szef złamie nogę? W takich przypadkach karty mogą nie dać odpowiedzi lub co gorsza – mogą udzielić fałszywej odpowiedzi. Nigdy nie można także pytać o śmierć swoją lub innych osób. Jest to całkowicie zabronione. Należy pamiętać o tym, żeby pytania zawsze były sformułowane w odpowiedni sposób, dzięki czemu karty będą wiedziały, jak „odpowiadać”. Wtedy będzie można mieć pewność odnośnie tego, że wróżenie z kart Tarota przyniosło dla wszystkich oczekiwany sukces.

Odwiedź blog Tarot i przeczytaj więcej o tym jak działa: https://tarot-online.com.pl/blog/jak-dziala-tarot/