Gdańsk - polecane drukarnie w mieście

Gdańsk – polecane drukarnie w mieście

Szukasz dobrej drukarni w mieście Gdańsk, która wykona dla Ciebie najlepszy druk? Poniżej znajdziesz kilka najbardziej polecanych lokalów oferujących taką usługę.

Miejsce 1-drukarnia „B52”

Jest to jedna z najstarszych drukarni, która działa w mieście Gdańsk od 20 lat oferująca usługi wielkoformatowe. Jako pierwsza drukarnia w Polsce wdrożyła do użytku drukarskiego nowoczesną maszynę NUR. Oprócz wykonywania druków wychodząc na przeciw potrzebom klientów rozszerzyła swoje usługi o agencje reklamową i producenta reklamowego. Jest to miejsce, która posiada najnowocześniejsze technologie, długoletnie doświadczenie, niezbędną wiedze i świetnie wykwalifikowanych pracowników. Wykonują zlecenia takie jak druk cyfrowy, wielkoformatowy, UV, kasetony, szyldy, litery przestrzenne, CNC frezowanie, materiały POS oraz reklamę indoor, instore i outdoor. B52 charakteryzuje się ciekawymi rozwiązaniami, pomysłami, kreatywnością, dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Oprócz tego wykorzystuje materiały najwyższej jakości i każdego klienta obsługuje na wysokim poziomie profesjonalizmu. Wykonane projekty firmy można zobaczyć na ich stronie internetowej.

Miejsce 2-drukarnia „Manufaktura Sublimacji”

Kolejną drukarnią, którą warto się zainteresować jest Manufaktura Sublimacji Gdańsk. Jest to mała firma, która na pierwszym miejscu stawia kontakt z klientem i skupienie się na jego potrzebach. Zaczynając swoją działalność wykonywała ona zlecenia metodą sublimacji na kubkach i porcelanie. Aktualnie rozszerzyła swoje usługi o nadruk na odzież, która jest wykonywana metodą folii flex oraz sublimacji.

Miejsce 3-„FastPrint”

Jest to dość młoda drukarnia funkcjonująca w mieście Gdańsk. Jej działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Firma stawia tutaj na szybkość realizacji i małe nakłady drukuje w ten sam dzień. Oferuje ona cyfrowy druk wizytówek, ulotek, kalendarzy, katalogów, gazetek reklamowych, papieru firmowego czy biuletyn w różnych wielkościach.

Jaki jest koszt druku w mieście Gdańsk?

Nie można w tym przypadku podać konkretnych przedziałów cenowych, ponieważ każda drukarnia wycenia zlecenie na podstawie kilku zależności. Takich jak wielkość, ilość czy użyty materiał. Jeśli chcesz poznać cenę wyślij zapytanie do konkretnej firmy opisując swój zamysł, a na pewno dostaniesz w szybkim czasie odpowiedź. Pamiętaj, aby wszystkie szczegóły skonsultować i określić, aby później nie było niedomówień. Profesjonalne drukarnie zazwyczaj przed wykonaniem właściwego projekty wysyłają darmową próbkę wydruku.

Przeczytaj także czym jest druk UV.