Co zobaczyć w Legnicy z dzieckiem?

Niniejszy artykuł pod tytułem Czy warto wybrać trawę samozagęszczającą się Barenbrug? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Czy warto wybrać trawę samozagęszczającą się Barenbrug? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zastanawiasz się co zobaczyć w Legnicy z dzieckiem? Nie musisz się martwić to miasto ma wiele atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Twoja pociecha na pewno nie będzie się nudzić pod czasu wyjazdu weekendowego czy wakacji u babci. Pokażemy Ci najlepsze miejsca, w które warto zabrać swojego dziecko.

Palmiarnia w Legnicy

To obiekt mierzący ponad 3000 m3. Znajduje się w nim wiele egzotycznych roślin, które dziecko może zobaczyć po raz pierwszy w życiu. Niektóre z okazów sięgają nawet 12 metrów wysokości! W Palmiarni są też kwiaty i kaktusy o niezwykłym wyglądzie. Dodatkową atrakcja jest mini zoo i wystawa papug.

Park Rozrywki „Play City”

Play City to największy w Legnicy taki obiekt rozrywkowy, który rozciąga się na 3000 metry kwadratowe. Z atrakcji znajdujących się w parku mogą skorzystać nie tylko dzieci, ale również dorośli. Można wsiąść do gokartów, wziąć udział w bitwach laserowych czy pograć w salonie gier. Dla starszych osób jest escape room oraz Małpi Gaj ze wspinaczką ściankową i parkiem linowym.

Nibylandia w Legnicy 

Co zobaczyć w Legnicy z dzieckiem? Na pewno Nibylandie jest to centrum edukacyjno-rekreacyjne, w którym znajduje się sala zabawa, a także atrakcje na świeżym powietrzu. W lato dzieci mogą korzystać z basenu z piłkami, a także dmuchanych konstrukcji.

Park Bielański w Legnicy

Jeśli masz ochotę spędzić czas ze swoim dzieckiem na łonie natury to Park Bielański będzie świetnym pomysłem. Tutaj możesz udać się na fajny popołudniowy spacer z rodziną bądź zadbać dziecko na obiekty rekreacyjne. Na terenie parku jest skatepark oraz Street Workout Park. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Kąpielisko Kormoran w Legnicy 

W lato, gdy twoje dziecko nie chodzi do szkoły czy przedszkola możesz zabrać je na kąpielisko Kormoran. To akweny otwarty na którym stworzone zostały sztuczne plaże. Znajduje się tutaj duża zjeżdżalnia, basen dla najmłodszych oraz boiska i wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Co zobaczyć w Legnicy z dzieckiem? Jump Heaven

Park trampoliny to rozrywka dla osób w każdym wieku. Na terenie Jump Heaven znajduje się, aż 80 trampolin o charakterze sportowym i rekreacyjnym. W obiekcie znajduje się również tor przeszkód i basen z gąbkami.